Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016?

26. februára 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona OneNote

Na webinári s názvom Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016? ukážem dve aplikácie na elektronické poznámky od jedného výrobcu. Jedna je súčasťou Windows 10 a druhá je súčasťou balíka Office 2016. Tá druhá má podľa všetkého svoju budúcnosť dosť neistú a vyzerá to tak, že nakoniec zostane len tá vo Windows 10. Priebežne dostáva nové funkcie, aby sa dala plnohodnotne používať. Naživo prenášaný webinár Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016? bude dopoludnia v pondelok 26.2.2018 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016? – čo uvidíte

Na webinári Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016? ukážem čo ponúka desktopová aplikácia OneNote 2016 a aké má možnosti ovládania. Uvidíte ako vkladať texty a objekty, aké sú možnosti kreslenia a zobrazenia. Potom uvidíte OneNote vo Windows 10 a jeho možnosti ovládania nakoľko je to tzv. moderná aplikácia a prostredie je trochu odlišné od Office verzie. Moderná aplikácia niektoré funkcie zatiaľ nemá, ale je len otázkou času kedy budú doplnené. Platí to aj opačne, ale s tým doplnením nových funkcii do Office verzie je to trochu horšie. Poznámky uložené v cloude OneDrive môžete vidieť rovnaké v oboch aplikáciách.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Aké sú rozdiely medzi OneNote a OneNote 2016? bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 26.2.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
26. februára 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor