Profil

Portál Tipy a triky je určený primárne koncovým používateľom – informačným pracovníkom, ktorí spracúvajú údaje, vytvárajú dokumenty, tabuľky, prezentácie, súborové databázy a pod.

Obsahuje praktické rady ako používať jednotlivé aplikácie zo sady Microsoft Office. Taktiež sú k dispozícii aj rady a postupy pre iné Microsoft technológie – Windows, SharePoint, SQL, Azure, CRM a pod. Všetky postupy prakticky skúšame, takže sa nejedná len o teoretické informácie. Námety sú z našej reálnej praxe ako aj z praxe našich klientov. Čitatelia môžu taktiež poslať svoje námety, čo by si radi pozreli a dozvedeli sa. Jednotlivé služby zabezpečujú certifikovaní pracovníci s praktickými znalosťami v danej problematike.

Autor a konzultant

Belko PeterIng. Peter Belko – autor portálu, content developer, konzultant a lektor pripravuje články, tipy a triky, video návody, webináre a poskytuje školenia a konzultácie pre koncových používateľov.

Od roku 1998 poskytuje IT školenia a konzultácie pre rôzne vzdelávacie inštitúcie, IT firmy ako aj priamo pre zákazníkov. Má skúsenosti z praktického používania Office aplikácii na efektívnu a tímovú prácu v kancelárií. Z pohľadu koncových používateľov sa zaujíma aj o Office 365, SharePoint, Windows Azure, SQL a Dynamics CRM 2013. Spravuje aj malé siete so servermi Windows SBS. Od roku 2006 publikuje IT články na belko.blog.sme.sk, videá na youtube.com/belkopeter a občas píše aj pre iné média (zive.sk).

Pre Computer Press, a.s. napísal knihy (obidve v českom vydaní):

  • Týmová spolupráce v Microsoft Office, SharePointu, Office Web Apps a Live Mesh, EAN: 9788025135747
  • Microsoft Access 2013 Podrobná uživatelská příručka, EAN: 9788025141250.

Je držiteľom niekoľkých certifikácii: Microsoft Office Specialist Master Instructor (MOS), Microsoft Certified Trainer (MCT), MCSA, MCDST, MCITP, MCTS, MTA, MCP, ECDL a taktiež aj ocenenia Microsoft Most Valuable Professional (MVP).

.


Vyhľadávanie na portáli

Prihlásiť sa

Partner portálu

Košík

Spätná väzba cez anketu. Ďakujeme.

Kedy Vám vyhovuje účasť na webinári (online školení)?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...

Spätná väzba cez ďalšiu anketu. Ďakujeme.

Pre akú aplikáciu by ste si pozreli postupy na online školení?

Zobraziť výsledky

Loading ... Loading ...