Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Aké sú možnosti vytvorenia organizačnej schémy?

25. augusta 2016 @ 9:30 - 10:30

Zadarmo

Webinár Aké sú možnosti vytvorenia organizačnej schémy je určený pre administratívnych pracovníkov, konzultantov, asistentky, manažérov, vedúcich pracovníkov a čiastočne pre učiteľov ale aj študentov. Uvidíte aké sú možnosti vytvorenia organizačnej schémy v niekoľkých aplikáciách balíka Office.

Možnosti vytvorenia organizačnej schémy – čo uvidíte

Približne hodinový Aké sú webinár možnosti vytvorenia organizačnej schémy začnem vo Worde, kde ukážem ako sa dá vytvoriť organizačná schéma malého teamu alebo oddelenia. Potom si to pozriete v PowerPointe, aby ste videli aké sú spoločné postupy ale aj drobné odlišnosti. Záver webinára bude v aplikácii Visio, ktorého možnosti vytvorenia organizačnej schémy sú dve – manuálne alebo automaticky z údajov v Exceli, alebo inom zdroji. Každý postup má svoje špecifiká a podľa toho akú veľkú schému a na aké účely ju potrebujete môžete zvoliť vhodnú aplikáciu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár možnosti vytvorenia organizačnej schémy bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 25.8.2016 o 9:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaný, sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do registrovanej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 9:35
Webinár je určený pre koncových používateľov.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
25. augusta 2016
Čas:
9:30 - 10:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info