Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako na hromadné Vianočné pozdravy vo Worde

27. novembra 2014 @ 13:30 - 14:30

Zadarmo

On-line školenie (Webinár) Ako na hromadné Vianočné pozdravy vo Worde je určené pre administratívnych pracovníkov, asistentky, učiteľov ale aj študentov. Uvidíte ako využiť Word na hromadnú korešpondenciu, ktorá pomôže vytvoriť listy alebo emaily s Vianočným pozdravom pre kolegov, obchodných partnerov a zákazníkov. Postup je použiteľný aj na iné typy hromadných dokumentov – pozvánky, upomienky a pod.

Základný popis webinára Ako na hromadné Vianočné pozdravy vo Worde

Na približne hodinovom online školení (webinári) Ako na hromadné Vianočné pozdravy vo Worde si pozriete ako pripraviť zdroj údajov v Exceli, ako tento zdroj spojiť s Wordom. Vo Worde bude vytvorený dokument Vianočného pozdravu, do ktorého hromadná korešpondencia doplní meno a priezvisko príjemcu, oslovenie a príp. aj ďalšie informácie. V závere uvidíte ako hromadnú korešpondenciu dokončiť a na aké ďalšie úlohy sa dá použiť a na čo si dať pozor, aby Vaša práca nebola zbytočná kvôli prípadnej nezmyselnej chybe. Existujú prípady, kedy sa môže stať, že listy nebude možné vôbec doručiť.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Ako na hromadné Vianočné pozdravy vo Worde bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync. Linka na jej zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba pol hodinu pred začiatkom webinára 27.11.2014.

Prístupovú linku na webinár nájdete po prihlásení v tomto článku:

http://tipy-triky.sk/ako-na-hromadne-vianocne-pozdravy-vo-worde-webinar/

Ak ste Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku http://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/ .

 

Podrobnosti

Dátum:
27. novembra 2014
Čas:
13:30 - 14:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info