Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Jednoduché vytvorenie organizačnej schémy

19. februára 2015 @ 14:00 - 15:00

Zadarmo

Webinár (On-line školenie) Jednoduché vytvorenie organizačnej schémy je určený pre všetkých, ktorí potrebujú vytvoriť organizačnú schému tímu, oddelenia alebo celej firmy. Dá sa to spraviť vo Worde, PowerPointe alebo v MS Visio, ktoré v kombinácii s Excelom celé vytvorenie organizačnej schémy zjednodušuje.

Jednoduché vytvorenie organizačnej schémy – základný popis webinára

Vytvorenie organizačnej schémy ukážem najprv v PowerPointe a Worde pomocou grafiky SmartArt. Ukážem ako sa dá zmeniť rozloženie, štýl a celkový vzhľad a ako spraviť základné úpravy. V PowerPointe je možné organizačnú schému aj animovať. Potom bude nasledovať vytvorenie schémy pomocou MS Visio 2013. To umožňuje jej vytvorenie manuálne ako aj automaticky ak sa Visio spojí s Excelom, kde sú údaje o používateľoch, ktorí majú byť zobrazení v organizačnej schéme. Podobne ako Word a PowerPoint aj MS Visio umožňuje zmeniť štýl a vzhľad organizačnej schémy.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync pre čitateľov prémiovej a sponzorovanej úrovne. Linka na jeho zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba pol hodinu pred začiatkom webinára 19.2.2015.

Ak ste Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/

.

Prístupovú linku nájdete v tomto článku po prihlásení sa do sponzorovanej alebo prémiovej úrovne:

https://tipy-triky.sk/jednoduche-vytvorenie-organizacnej-schemy-webinar/

.

Podrobnosti

Dátum:
19. februára 2015
Čas:
14:00 - 15:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info