Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Komunikačné nástroje v Office 365

29. septembra 2017 @ 10:30 - 11:30

Ikona Office 365

Používatelia Office 365 majú k dispozícii rôzne služby na teamovú spoluprácu. Patria tam aj komunikačné nástroje v Office 365, tj. pošta cez Outlook a Exchange server, rýchle správy a online stretnutia cez Skype for Business. Tieto sa používajú spoločne na celkovú komunikáciu v rámci organizácie aj mimo nej. Na webinári v piatok 29.9.2017 o 10:30 uvidíte ako sú komunikačné nástroje v Office 365 vzájomne prepojené.

Komunikačné nástroje v Office 365 – čo uvidíte

Komunikačné nástroje v Office 365 začnem ukazovať najprv v Outlooku pri práci s poštou a kalendárom. Uvidíte niektoré tipy a triky ako aj skratky na dosiahnutie požadovaného výsledku. Potom ukážem Skype for Business, ktorý využíva údaje z kalendára Outlook. Používatelia tak majú k dispozícii okamžitú informáciu či je iný používateľ voľný alebo zaneprázdnený a podľa toho sa rozhodnú, ktorý spôsob na komunikáciu využijú. Spomeniem aj nový nástroj na spoluprácu, ktorého budúcnosť je v Microsofte veľmi priaznivá. 😉

Možnosti sledovania webinára

Webinár komunikačné nástroje v Office 365 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 10:15) pred začiatkom webinára v piatok 29.9.2017 o 10:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
29. septembra 2017
Čas:
10:30 - 11:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website