Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Konfigurácia Outlook.com a Gmail v Outlooku 2013

26. augusta 2014 @ 14:30 - 15:30

Zadarmo

On-line školenie (Webinár) Konfigurácia Outlook.com a Gmail v Outlooku 2013 je určené pre administratívnych pracovníkov a koncových používateľov MS Outlook 2013/2010.

Základný popis

Používatelia vo firmách často používajú na poštu Outlook 2013/2010. Majú v ňom k dispozícii aj kontakty, kalendár a úlohy. Na pracovnom počítači už majú svoje firemné konto vytvorené.

Na približne hodinovom online školení (webinári) si pozriete ako využívať Outlook 2013 (2010) aj s osobným kontom, ktoré máte na Outlook.com alebo na Gmail. Uvidíte ako jednoducho sa dajú kontá pridať napr. v domácom počítači, ale aj v pracovnom ak to firemné pravidlá povoľujú. Získate tým rýchly prístup k svojej osobnej pošte bez toho, aby ste sa museli prihlasovať cez webové rozhranie. Okrem pošty môžete využívať aj kontakty, kalendár a úlohy. V druhej polovici školenia spomeniem niektoré tipy a triky na prácu s emailmi a ako využiť niektoré funkcie Outlooku.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync. Linka na jej zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba pol hodinu pred začiatkom webinára 26.8.2014.

Ak ste Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok.

 

Podrobnosti

Dátum:
26. augusta 2014
Čas:
14:30 - 15:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info