Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Načo sa používa MS Flow

11. decembra 2018 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Microsoft Flow sa používa na automatizáciu procesov. Na webinári načo sa používa MS Flow ukážem ako spraviť pracovný postup v knižnici a zozname SharePoint. Ukážem aj možnosť jeho využitia pri pošte v Outlooku na ukladanie príloh do OneDrive. Uvidíte kde sa dajú nájsť predpripravené šablóny, ktoré môžete priamo použiť alebo ich upraviť na vlastné potreby. Webinár načo sa používa MS Flow sa bude konať v utorok 11.12.2018 o 13:30 pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk.

Načo sa používa MS Flow – čo uvidíte

Na webinári načo sa používa MS Flow ukážem vytvorenie postupu, ktorý pošle prispôsobenú emailovú správu ak do dokumentovej knižnice pribudne nová položka. Uvidíte aj vytvorenie nového stĺpca na pridanie meta údajov, ktorý použijem ako podmienku v postupe. Potom v objednávkovom zozname SharePoint spravím postup, ktorý pošle informáciu pracovníkovi do pokladne ak niekto zadá požiadavku na nákup vyššiu ako určitá suma. Pripravím aj postup, ktorý uloží predmet a osobu do zoznamu SharePoint, príp. pošle email konkrétnej osobe ak sa v zozname vloží jej meno. V závere ukážem ako sa dajú ukladať emailové prílohy do OneDrive. Využitie postupov v MS Flow je obrovské. Na webinári preto ukážem len niektoré úvodné možnosti ich využitia, aby ste získali základnú predstavu ako sa to používa.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Načo sa používa MS Flow bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 11.12.2018 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
11. decembra 2018
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info