Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Aké sú novinky v Office 2016 a Windows 10?

27. júna 2016 @ 11:00 - 12:00

Zadarmo

Office 2016 je dostupný na trhu už niekoľko mesiacov a preto je vhodné pozrieť si na webinári novinky v Office 2016 a Windows 10. Operačný systém má pred sebou už len mesiac bezplatnej aktualizácie, tak pre nerozhodnutých používateľov môže priniesť odpovede na otázky prečo aktualizovať. Webinár je určený pre koncových používateľov, ktorí Office používajú denne. Bude to úvodný pohľad na jednotlivé aplikácie – Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Access, Visio a Project. Windows 10 bude spomenutý okrajovo v súvislosti s novým Office.

Novinky v Office 2016 a Windows 10 – čo uvidíte?

Webinár novinky v Office 2016 a Windows 10 začnem možnosťami inštalácie produktu, ktorá je dostupná cez technológiu klikni a spusti. Potom spomeniem spoločné novinky pre takmer všetky aplikácie ako je zmena farby používateľského prostredia ale aj funkcie chcem zistiť, zjednodušené zdieľanie, integrácia OneDrive, vylepšená história verzií, inteligentné vyhľadávanie, 6 nových grafov, rukou písané rovnice a rýchlejšie formátovanie tvarov. Každú z týchto noviniek ukážem v niektorej aplikácii a taktiež ukážem čo je nové aj v konkrétnych aplikáciách. Najviac zmien pribudlo v Exceli. Dostupné sú nástroje na BI, údaje môžete získavať z rôznych zdrojov a v prípade potreby ich zobrazovať na mape. Access má vylepšené vstavané šablóny. Celkovo sú však zmeny hlavne kozmetické a niektoré funkcie z Office 2013 sú vylepšené.

Možnosti sledovania webinára

Webinár novinky v Office 2016 a Windows 10 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 10:45) pred začiatkom webinára v pondelok 27.6.2016 o 11:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaný, sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do registrovanej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 11:05
Webinár je určený pre koncových používateľov.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.
Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. júna 2016
Čas:
11:00 - 12:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info