Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Online schôdze a spolupráca v Teams

28. apríla 2021 @ 11:00 - 12:00

Ikona Microsoft Teams

Vzhľadom na súčasnú situáciu a častú prácu z domu sa táto stáva často využívanou aj v prípade uvoľňovania opatrení. Ak potrebujete komunikovať s kolegami alebo externými používateľmi, tak to ide pomocou Teams. Okrem jednoduchej chatovej komunikácie môžete aplikáciu používať aj na prácu so súbormi a ďalšími službami. Preto je dobré vedieť ako sa online schôdze a spolupráca v Teams používajú. Ako používatelia portálu tipy-triky.sk si to pozriete naživo dopoludnia v stredu 28.4.2021 o 10:00.

Online schôdze a spolupráca v Teams – čo uvidíte

Na webinári Online schôdze a spolupráca v Teams najprv ukážem ako a kde službu môžete získať. Potom ukážem prostredie aplikácie, ktorá je webová alebo počítačová. Informácie sú členené to tímov a kanálov, kde môžu členovia publikovať svoje informácie a dá sa o nich diskutovať s ostatnými. Uvidíte ako pracovať so súbormi vo OneDrive / SharePoint. Ukážem aj kalendár ako naplánovať online schôdzu a čo sa dá na takej schôdzi robiť. V závere spomeniem niektoré tipy a drobnosti ohľadom Teams. Webinár je určený začínajúcim používateľom tejto aplikácie.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 09:45) pred začiatkom webinára v stredu 28.4.2021 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. apríla 2021
Čas:
11:00 - 12:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor