Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Oplatí sa používať PowerPoint designer?

24. novembra 2020 @ 13:30 - 14:30

Ikona PowerPoint

Pri vytváraní prezentácie jej celkový vzhľad ovplyvňujete cez predlohu snímky. Tam môžete na jednom mieste zmeniť napr. veľkosť a farbu nadpisov na všetkých snímkach. Môžete vytvoriť aj nové rozloženia. Aplikácia v predplatnom Microsoft 365 prináša nástroj PowerPoint Designer (Návrhy vzhľadu). Ten vám pomáha s dizajnom snímok a vytvára ho za Vás. Na webinári s názvom Oplatí sa používať PowerPoint designer sa v utorok 24.11.2020 o 13:30 dozviete kedy sa táto funkcia oplatí používať.

Oplatí sa používať PowerPoint designer? – čo uvidíte

Na webinári s názvom Oplatí sa používať PowerPoint designer? ukážem aké máte možnosti formátovania v prezentáciách. Ukážem bežné formátovanie na snímke, potom formáty cez predlohu snímky a porovnám to s Designerom (Návrhy vzhľadu). Uvidíte tak 3 spôsoby úpravy dizajnu prezentácie a budete si vedieť vybrať kedy je vhodné použiť niektorý z nich.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 24.11.2020 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných / sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
24. novembra 2020
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info