Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Práca s predlohou snímky v PowerPointe

24. mája 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona PowerPoint

Na webinári Práca s predlohou snímky v PowerPointe ukážem ako sa dajú robiť hromadné úpravy v prezentácii na jednom centrálnom mieste. Toto využijete aj pri vytváraní šablóny prezentácie. Okrem hromadných zmien môžete vytvoriť aj vlastné rozloženie snímky. Naživo prenášaný webinár Práca s predlohou snímky v PowerPointe bude dopoludnia vo štvrtok 24.5.2018 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Práca s predlohou snímky v PowerPointe – čo uvidíte

Webinár Práca s predlohou snímky v PowerPointe začnem ukážkou často používaných neefektívnych postupov na úpravu prezentácie, aby ste sa im vyvarovali. Potom ukážem ako vyzerá predloha snímky, aké komponenty obsahuje a ako sa používa. Uvidíte aj možnosti vytvorenia nového rozloženia a v závere použitie viacerých predlôh v jednej prezentácii.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Práca s predlohou snímky v PowerPointe bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných, sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 24.5.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
24. mája 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info