Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Prvý pohľad na Microsoft Teams

27. septembra 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona Microsoft Teams

Webinár prvý pohľad na Microsoft Teams je určený všetkým používateľom, ktorí potrebujú komunikovať s kolegami a klientmi aj inými spôsobmi ako len emailom a telefónom. MS Teams je nástupca Skype for Business a preto je dobré pozrieť sa ako vyzerá a čo ponúka. Už teraz obsahuje takmer všetky funkcie Skype. Naživo prenášaný webinár Prvý pohľad na Microsoft Teams bude dopoludnia vo štvrtok 27.9.2018 o 10:00 prístupný registrovaným používateľom portálu tipy-triky.sk.

Prvý pohľad na Microsoft Teams – čo uvidíte

Na začiatku webinára Prvý pohľad na Microsoft Teams vysvetlím akú štruktúru má aplikácia lebo umožňuje komunikovať privátne s kolegami ale aj verejne so všetkými členmi pomocou tzv. komunikačných kanálov. Okrem rýchlych textových správ môžete telefonovať, robiť video hovor ale aj zdieľať plochu. Komunikácia zostáva v histórii a ľahko sa dá vyhľadať. Okrem komunikačných nástrojov môžete pracovať so súbormi zo SharePointu a OneDrive, ale môžete robiť aj poznámky zo schôdze. MS Teams je jednoducho povedané centrum spolupráce.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Prvý pohľad na Microsoft Teams bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 27.9.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. septembra 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info