Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

SharePoint na teamovú spoluprácu

27 mája @ 10:00 - 11:00

Ikona SharePoint

Predplatitelia Microsoft 365 majú podľa typu predplatného k dispozícii aj cloudový ukladací priestor OneDrive a SharePoint. Prvý je osobný ukladací priestor používateľa a druhý je na spoluprácu so súbormi a údajmi v zoznamoch. Okrem toho sa dajú vytvárať intranetové stránky, ktoré môžu využívať všetci v organizácii alebo môžu byť pre jednotlivé pracovné teamy, príp. projekty. Ako využiť SharePoint na teamovú spoluprácu ukážem na webinári, ktorý bude prenášaný naživo dopoludnia v stredu 27.5.2020 o 10:00 pre používateľov portálu tipy-triky.sk.

SharePoint na teamovú spoluprácu – čo uvidíte

Na webinári SharePoint na teamovú spoluprácu ukážem ako sa orientovať na SharePointe v predplatnom Microsoft 365. Ukážem ako vyzerá lokalita a čo obsahuje po vytvorení. Súbory patria do dokumentovej knižnice, údaje do zoznamov a využiť môžete aj kalendár a iné doplnkové aplikácie. Zmeny v knižnici aj zozname sa dajú notifikovať cez upozornenia a môžete aj automatizovať niektoré procesy cez Microsoft Power Automate (predtým Flow). Údaje na lokalite sú dostupné buď všetkým v organizácii alebo len vybratým členom. Webinár je určený začínajúcim používateľom SharePoint ako aj vedúcim pracovníkom, manažérom a všetkým, ktorí chcú začať viac využívať cloud a hľadajú ďalšie informácie. Na tento webinár jemne nadväzuje ďalší – Word a súbory v cloude.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre všetkých používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 09:45) pred začiatkom webinára v stredu 27.5.2020 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27 mája
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info