Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Spoznajte výhody kalendára v Outlooku

30. mája 2016 @ 11:30 - 12:30

Zadarmo

Aké sú výhody kalendára v Outlooku si môžete pozrieť na druhom májovom webinári. Hlavné výhody sú k dispozícii ak používate Office 365 s Exchange online, resp. samostatný poštový server Exchange. Toto spojenie klientskej aplikácie a poštového serveru prináša veľmi zaujímavé možnosti na teamovú spoluprácu. Môžete efektívne plánovať schôdzky s kolegami, rezervovať si miestnosti a pod. Webinár sme pripravili na dopoludnie v pondelok 30.5.2016 o 11:30 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk

Spoznajte výhody kalendára v Outlooku – základný popis

Niektoré výhody kalendára v Outlooku sú viditeľné ak používate Office 365 a Exchange online, ktorý poskytuje teamové funkcie. Na webinári najprv vysvetlím prečo je dôležité kalendár používať aj na vlastné udalosti. Ukážem ako ich pridať a nastaviť. Potom uvidíte ako vytvoriť teamovú schôdzu aj s kolegami. Tam je dôležitý asistent plánovania, ktorý pomôže nájsť vhodný termín kedy sú účastníci dostupní. Podobne to funguje aj s rezerváciou miestnosti alebo zdrojov – dataprojektoru, vozidla a pod. Ukážem aj možnosti nastavenia a sledovania termínu, jeho aktualizáciu a zrušenie.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Spoznajte výhody kalendára v Outlooku bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 11:15) pred začiatkom webinára v pondelok 30.5.2016 o 11:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaný, sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do registrovanej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 11:35
Webinár je určený pre koncových používateľov.

.

Podrobnosti

Dátum:
30. mája 2016
Čas:
11:30 - 12:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info