Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Teamová spolupráca v Outlooku a iných aplikáciách

29. októbra 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona Outlook

Teamová spolupráca v Outlooku a iných aplikáciách okrem emailovej komunikácie sa týka hlavne kalendára a plánovania udalostí a schôdzí. Kalendár je dostupný aj vo webovom Outlooku ale aj v MS Teams. Prepojený je aj s ďalšími službami v Office 365. Webinár bude prenášaný online v utorok 29.10.2019 o 13:30 pre používateľov portálu tipy-triky.

Teamová spolupráca v Outlooku a iných aplikáciách – čo uvidíte

Na webinári Teamová spolupráca v Outlooku a iných aplikáciách spomeniem dôležité informácie k emailovej komunikácii a potom uvidíte ako používať kalendár na vlastné udalosti ako aj na plánovanie schôdzí v rámci organizácie využívajúcej Office 365. V komunikačnej aplikácii MS Teams sa taktiež nachádza kalendár. Tak ukážem ako vyzerá. Spomeniem aj službu To-Do a Planner v Office 365. Okrajom sa dotknem zdieľania súborov vo OneDrive a SharePoint (cez Outlook). Ukladací priestor môžete používať aj priamo v MS Teams.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Teamová spolupráca v Outlooku bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 29.10.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
29. októbra 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info