Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Tipy na využitie štýlov vo Worde

23. októbra 2014 @ 14:00 - 15:00

Zadarmo

On-line školenie (Webinár) Tipy na využitie štýlov vo Worde je určené pre administratívnych pracovníkov, koncových používateľov, učiteľov aj študentov, ktorí pracujú s dokumentmi a chcú si zjednodušiť ich formátovanie a úpravu.

Základný popis webinára Tipy na využitie štýlov vo Worde

Používatelia, ktorí píšu dlhšie dokumenty si často komplikujú prácu nevhodnými návykmi a postupmi formátovania. Takto si zbytočne komplikujú prácu, ktorá je menej efektívna. Pokročilé číslovanie strán alebo obsah v dokumente sú pre mnohých ťažko prekonateľnou prekážkou.

Na približne hodinovom online školení (webinári) si pozriete ako v dlhšom dokumente formátovať nadpisy pomocou štýlov. Taktiež uvidíte pokročilé číslovanie strán – napr. prvé tri strany bez čísla a od štvrtej strany sa začne číslovať od päťky. Taktiež predvediem ako sa dá spraviť obsah dokumentu na tri kliknutia myšou. Webinár je určený pre všetkých, ktorí robia viac ako 3-4 stranové dokumenty, napr. návody, výročné správy, seminárne alebo diplomové práce.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync. Linka na jeho zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba pol hodinu pred začiatkom webinára 23.10.2014 v samostatnom článku.

V článku Tipy na využitie štýlov vo Worde – webinár nájdete po prihlásení prístupovú linku na školenie.

Ak ste Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku http://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

 

Podrobnosti

Dátum:
23. októbra 2014
Čas:
14:00 - 15:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info