Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako vytvoriť organizačnú schému?

23. februára 2017 @ 11:00 - 12:00

Ikona Visio

Organizačná schéma sa používa aj pri rôznych zmenách a optimalizácii firmy alebo organizácie aby ste videli celú štruktúru pekne graficky. Vytvoriť sa dá rôznymi spôsobmi od manuálneho po automatizované a ukážem jeden aj druhý spôsob. Ten automatizovaný bude pomocou MS Visio a MS Excel. Na webinári vo štvrtok 23.2.2017 o 11:00 uvidíte ako vytvoriť organizačnú schému tak, aby to bolo čo najefektívnejšie.

Ako vytvoriť organizačnú schému – praktické ukážky

Na webinári Ako vytvoriť organizačnú schému prakticky ukážem aké máte možnosti pri jej vytváraní. Začnem najprv manuálnym spôsobom vo Worde. Potom ukážem čiastočne automatizovaný spôsob v PowerPointe a v závere ukážem ako to spraviť automatizovane z údajov v Exceli. Využijem na to MS Visio.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Ako vytvoriť organizačnú schému bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 10:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 23.2.2017 o 11:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 11:05

Webinár je určený pre záujemcov a používateľov MS Visio.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
23. februára 2017
Čas:
11:00 - 12:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info