Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

9 tipov pre poznámky vo OneNote

27. júla 2022 @ 13:30 - 14:30

Ikona OneNote

Poznámky môžete zapisovať na rôzne papieriky, do zošita alebo do Wordu a pod. Najlepšie ale spravíte ak použijete aplikáciu na to určenú, napr. Microsoft OneNote. Táto je zatiaľ dostupná v dvoch verziách. Jedna je pre Windows a druhá je súčasťou balíka MS Office. Majú veľa spoločných funkcií ale aj niektoré odlišné. Na webinári v stredu 27.7.2022 o 13:30 ukážem môj výber 9 tipov pre poznámky vo OneNote. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

9 tipov pre poznámky vo OneNote – čo uvidíte

Na webinári ukážem môj výber 9 tipov pre poznámky vo OneNote (primárne pre Office). 1. Patrí tam štruktúra sekcií, stránok a podstránok ako aj skupina sekcií. 2. Ďalej ukážem preklad poznámok do iných jazykov. 3. Prácu s textom v textových blokoch – ako ich zlučovať z jedného do druhého alebo ako ich rozdeliť do viacerých. 4. Použitie vstavaných štýlov aj s vysvetlením, že to nie je ako vo Worde. 5. Ďalší tip sa týka značiek, ktoré doplníte k poznámkam. Tieto môžete použiť na vyhľadávanie a ľahšie sa tak môžete orientovať v poznámkach. 6. Ukážem použitie šablón a v ďalšom tipe 7. aj prepojenie s Outlookom. 8. Spomeniem aj prácu s tabuľkami a jednoduché výpočty. 9. V závere uvidíte vyhľadávanie textu v obrázkoch. Ak zostane čas, tak stručne popíšem aj aplikáciu pre Windows 10.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 27.7.2022 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. júla 2022
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor