Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Práca so súbormi v Teams

27. júla 2022 @ 10:00 - 11:00

Ikona Microsoft Teams

Microsoft Teams je aplikácia na tímovú spoluprácu a komunikáciu používateľov. Môžete si vymieňať správy s kolegom / kolegami v privátnom chate alebo využijete tímové kanály kde informácie uvidia všetci členovia. Okrem tohto môžete zobrazovať a upravovať aj súbory, ktoré máte uložené v cloude OneDrive alebo SharePoint. Na webinári ukážem aká je práca so súbormi v Teams. Pozrieť si to môžete v stredu 27.7.2022 o 10-tej. Stačí ak máte registráciu v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Práca so súbormi v Teams – čo uvidíte

Na webinári ukážem aká je práca so súbormi v Teams, aby ste získali prehľad čo sa kde nachádza ak ich zatiaľ nepoužívate. Popíšem kde v aplikácii nájdete zoznam súborov. Tie môžete mať v osobnom ukladacom priestore OneDrive alebo v tímových lokalitách SharePoint. Tie sú prepojené s tímom a vytvoríte ich automaticky keď vytvoríte team. Ukážem ako Office súbory môžete upraviť v aplikácii Teams, v Office pre web alebo v desktopovom Office 365 / 2021. Okrem tohto ukážem aj niektoré ďalšie postupy, ktoré v aplikácii Teams môžete robiť.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 27.7.2022 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. júla 2022
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor