Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Aká je teamová spolupráca v Teams

26 januára @ 10:00 - 11:00

Ikona Microsoft Teams

Microsoft Teams nie je aplikácia len na priamu komunikáciu (chat) s kolegami ale zastrešuje aj iné služby z predplatného Microsoft 365 ako aj tretích strán. Môžete pracovať so súbormi v cloude, používať aplikácie bez nutnosti navštíviť ich webové stránky a pod. Na webinári vo štvrtok 26.1.2023 o 10:00 ukážem ako môže vyzerať teamová spolupráca v Teams. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Teamová spolupráca v Teams – čo uvidíte

Na webinári ukážem aká je teamová spolupráca v Teams z pohľadu bežného používateľa. Uvidíte ako pridávať príspevky v tímových kanáloch. Čo s nimi môžete robiť, ako odpovedať ale aj ako pridať do konverzácie súbor. Ten môžete upraviť v Office pre web aj ho pripnúť ako kartu v hornej časti. Ďalej ukážem ako spraviť individuálnu konverzáciu s kolegom. Potom uvidíte ako je to so súbormi v cloude s ktorými môžete pracovať priamo v Teams. V závere spomeniem online schôdze a nastavenia, ktoré by ste z pohľadu organizátora / prezentujúceho mali poznať. Webinár je určený začínajúcim používateľom Teams.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 26.1.2023 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:02

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
26 januára
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor