Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Prečo by ste mali používať OneNote pre M365

26 januára @ 13:30 - 14:30

Ikona OneNote

Microsoft mal na začiatku aplikáciu OneNote na poznámky ako súčasť balíka Office. Potom vytvoril univerzálnu aplikáciu pre Windows 10. Táto sa mala stať hlavnou aplikáciou na poznámky a tú z Office chceli postupne utlmiť. Spravili však nové rozhodnutie a po novom utlmia OneNote pre Windows 10 a primárnou bude aplikácia, ktorá vychádza z tej Office verzie. Prečo by ste mali používať OneNote  pre M365 si pozriete naživo vo štvrtok 26.1.2023 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

OneNote pre M365 – čo uvidíte

OneNote pre M365 je aktuálne v postavení hlavnej aplikácie na poznámky. Môžete ju stiahnuť z domovskej stránky, z obchodu Microsoft Store alebo ju máte ako súčasť balíka Office z predplatného Microsoft 365. Ukážem ako môžete overiť ktorú aplikáciu používate. Potom ukážem ako sú rozčlenené poznámkové bloky, sekcie a strany. Ako pracovať s textom, obrázkami, príp. súbormi. Uvidíte ako použiť pás s nástrojmi kreslenie. Porovnám niektoré funkcie aj s verziou pre Windows 10. Obe aplikácie totižto majú niektoré funkcie rozdielne. Resp. jedna niektorú funkciu obsahuje a druhá ju neobsahuje.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 26.1.2023  o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
26 januára
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor