Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Ako formátovať krátky dokument vo Worde

24. mája 2022 @ 13:30 - 14:30

Ikona Word

Na vytváranie textových dokumentov najčastejšie používate Word. Písať môžete krátke ale aj dlhé texty. V každom type dokumentu využívate iné postupy formátovania. Na webinári v utorok 24.5.2022 o 13:30 uvidíte ako formátovať krátky dokument vo Worde. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Ako formátovať krátky dokument vo Worde – čo uvidíte

Na webinári ukážem ako formátovať krátky dokument vo Worde. Patrí tam hlavne zarovnanie odsekov, napísanie a zarovnanie adresy a podpisu na list. Potom vytvorím odvolávajúce sa údaje (naša značka, vaša značka, …). Vysvetlím ako v texte zvýrazniť určitú časť cez orámovanie a podfarbenie. Vložím tabuľku s údajmi aj obrázok, aby ste videli ako sa pri objektoch zobrazuje text. V závere ukážem niektoré ďalšie tipy pri práci s Wordom.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 24.5.2022 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
24. mája 2022
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor