Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Na čo využijete predplatné Microsoft 365

24 mája @ 10:00 - 11:00

Ikona Office 365

Microsoft poskytuje okrem trvalých licencií aj predplatné na rôzne produkty a služby. Patrí tam aj Microsoft 365 (pôvodne Office 365), ktoré okrem klientskych aplikácií Excel, Word, Outlook a ďalších ponúka aj služby ukladacieho priestoru OneDrive a SharePoint. Taktiež máte dostupné služby ako je Planner, Bookings a mnoho ďalších. Na živom webinári ukážem na čo využijete predplatné Microsoft 365 pri bežnej práci v kancelárii. Pozrieť si to môžete v utorok 24.5.2022 o 10-tej. Stačí ak máte registráciu v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Kedy využijete predplatné Microsoft 365 – čo uvidíte

Na webinári ukážem na čo využijete predplatné Microsoft 365 pri bežnej práci v kancelárii. Ukážem prostredie portálu Office 365 a ukladací priestor OneDrive a SharePoint. Potom prácu so súbormi na oboch miestach a ich úpravu v Office aplikáciách pre web. Tie môžete používať na bežnú prácu ak nepotrebujete pokročilé funkcie. V závere ak zostane čas spomeniem služby To-Do, Planner a Bookings.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 24.5.2022 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
24 mája
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , , ,
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor