Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Ako použiť údaje z Excelu vo Visiu

28 marca @ 13:30 - 14:30

Ikona Visio

Na webinári ukážem ako môžete použiť údaje z Excelu vo Visiu. MS Visio je aplikácia na kreslenie schém a diagramov. Tie vytvárate z pripravených tvarov, ktoré sú rozdelené podľa rôznych kategórií. Patria tam napr. pracovné postupy, vývojové diagramy, plán kancelárie alebo miesta, príp. organizačná schéma a iné. Úvodné informácie o MS Visio si pozriete naživo v utorok 28.3.2023 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Ako použiť údaje z Excelu vo Visiu – čo uvidíte

Webinár ako použiť údaje z Excelu vo Visiu začnem prostredím aplikácie Visio. Ukážem niektoré šablóny aby ste mali predstavu čo aplikácia ponúka ak ste ju zatiaľ nemali možnosť vidieť a použiť. Potom ukážem ako môžete vygenerovať organizačnú schému z údajov v Excel tabuľke. Je to jednoduchšie ako keby ste mali organizačnú schému vytvoriť manuálne z tvarov alebo SmartArt grafiky vo Worde alebo PowerPointe. Doplním aj údaje niektorých tvarov z údajov v tabuľke. Potom uvidíte aj opačné použitie, údaje z Visia do Excelu. Webinár je určený pre začínajúcich používateľov MS Visio.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 28.3.2023  o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28 marca
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor