Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako pripraviť hromadné sviatočné oznamy

27. novembra 2017 @ 10:00 - 11:00

Ikona Word

Koncom roka sa niektorým používateľom môže hodiť postup ako pripraviť hromadné sviatočné oznamy. Využíva sa na to najčastejšie hromadná korešpondencia vo Worde, ale ide to aj v iných Office aplikáciách. Na webinári v pondelok 27.11.2017 o 10:00 uvidíte ako môžete pripraviť hromadné sviatočné oznamy primárne vo Worde, ale spomeniem aj ďalšie možnosti.

Ako pripraviť hromadné sviatočné oznamy – čo uvidíte

Hromadná korešpondencia vo Worde nie je len postup ako pripraviť hromadné sviatočné oznamy, ale aj iné typy, ktoré na začiatku vysvetlím. Potom ukážem ako vyzerá zdroj údajov a aké možnosti sú na jeho využitie. Potom spojím zdroj údajov s Wordom a prejdem všetkými krokmi tak, aby vo výsledku boli pripravené hromadné listy. Tie môžete buď tlačiť, ale aj odosielať emailom. To je však trochu rizikové z bezpečnostného hľadiska a preto spomeniem aj tieto dôvody.

Možnosti sledovania webinára

Webinár ako pripraviť hromadné sviatočné oznamy bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 27.11.2017 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. novembra 2017
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info