Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Použitie Office 365 v malej firme

14. decembra 2017 @ 10:00 - 11:00

Ikona Office 365

Použitie Office 365 v malej firme má svoje výhody. Nie je nutné riešiť obstaranie a inštaláciu serverov na teamovú spoluprácu. Stačí zakúpiť predplatné, nakonfigurovať ho a používať. V predplatnom podľa typu získavate poštový server, cloudový ukladací priestor ale aj klientske aplikácie MS Office. Na webinári ukážem aké možnosti máte k dispozícii okamžite po prihlásení sa na portál Office 365. Naživo prenášaný webinár použitie Office 365 v malej firme bude dopoludnia vo štvrtok 14.12.2017 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Použitie Office 365 v malej firme – čo uvidíte

Na webinári Použitie Office 365 v malej firme najprv popíšem prostredie Office 365. Následne sa budem venovať admin centru kde sa pracuje s používateľmi. To je jedna z prvých vecí, ktoré by ste mali spraviť po zakúpení služby. Aby sa mohli používatelia prihlasovať a začať službu využívať. Potom budem ukazovať veci pre koncových používateľov. Ako vyzerá Office online a ako sa využíva spolu s OneDrive a SharePoint. SharePoint má nové moderné prostredie, tak uvidíte aj nové knižnice a zoznamy.

Možnosti sledovania webinára

Webinár použitie Office 365 v malej firme bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre všetkých používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 14.12.2017 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím do základnej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Webinár je určený pre bežných používateľov ako aj pracovníkov zodpovedných za rozhodovanie o nákupe služieb.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
14. decembra 2017
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info