Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Ako vytvoriť projektový plán v Project

26 apríla @ 13:30 - 14:30

Ikona Project

Používatelia, ktorí pripravujú projektové plány majú niekoľko možností ako to spraviť. V rámci predplatného Microsoft 365 je Planner, ktorý je základným a jednoduchým nástrojom na prípravu plánov. Ak potrebujete viac funkcií a podrobností, tak je vhodné siahnuť po MS Project. Na živom webinári v utorok 26.4.2022 o 13:30 ukážem ako vytvoriť projektový plán v Project. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Ako vytvoriť projektový plán v Project – čo uvidíte

Na webinári ukážem ako vytvoriť projektový plán v Project 2021 a stručne to porovnám s Planner v Microsoft 365. V prvom kroku ukážem ako vytvoriť a nastaviť nové úlohy. Potom im spravím závislosti. Týmto aplikácia dokáže vypočítať ako dlho bude projekt trvať. Následne pridám aj zdroje, ktoré priradím k úlohám. Po tomto bude aplikácia zobrazovať aj cenové informácie pre jednotlivé úlohy ako aj celý projekt. Po vytvorení celého projektového plánu je potrebné sledovať aj jeho plnenie keď sa začne samotná realizácia.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 26.4.2022 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
26 apríla
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor