Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Čo využije malá firma v Microsoft 365

20. júna 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Ešte pred nedávnom bol všeobecne používaný IT model v malej firme prostredníctvom lokálneho serveru, kde boli uložené údaje. Klientske počítače k nim pristupovali cez zdieľané priečinky. Emaily boli zvyčajne u internetového providera lebo cez webhosting. Teraz sa situácia mení a je možné fungovať aj bez lokálneho serveru – prechodom do cloudu. Malá firma v Microsoft 365 získa možnosť správy staníc a samozrejme aj online služby – poštu, ukladací priestor a pod. Pripravil som webinár Čo využije malá firma v Microsoft 365 ktorý bude prenášaný online vo štvrtok 20.6.2019 o 13:30 pre používateľov portálu tipy-triky.

Čo využije malá firma v Microsoft 365 – čo uvidíte

Na webinári Čo využije malá firma v Microsoft 365 ukážem prostredie portálu aj centra spravovania. Uvidíte ako pridať a spravovať používateľov, ktorých na začiatku používania treba pridať. Potom ukážem niektoré zaujímavé časti centra spravovania, ktoré postupne dostáva nový vzhľad. Následne uvidíte prečo je vhodné používať OneDrive for Business na ukladanie súborov. Uvidíte aj tímovú lokalitu SharePoint a ako môže pomôcť malej firme. V závere spomeniem niektoré zaujímavé služby, ktoré sú súčasťou predplatného Office 365.

Možnosti sledovania webinára

Webinár o Microsoft 365 bude po novom realizovaný prostredníctvom konferencie MS Teams, ktorý je nasledovníkom Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára vo štvrtok 20.6.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez MS Teams (ex Skype for Business) je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
20. júna 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info