Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Efektívna práca v kancelárii s Office 365

23. októbra 2018 @ 10:00 - 11:00

Ikona Office 365

Webinár Efektívna práca v kancelárii s Office 365 je určený bežným používateľom v kancelárii, ktorí pracujú v Office aplikáciách a komunikujú s kolegami a klientmi. Ukážem základné možnosti prečo je vhodné ukladať súbory do cloudu OneDrive a SharePoint, ako spolupracovať a komunikovať pomocou dostupných možností v Office 365. Naživo prenášaný webinár Efektívna práca v kancelárii s Office 365 bude dopoludnia v utorok 23.10.2018 o 10:00 prístupný registrovaným používateľom portálu tipy-triky.sk.

Efektívna práca v kancelárii s Office 365 – čo uvidíte

Na začiatku webinára Efektívna práca v kancelárii s Office 365 ukážem prečo je vhodné ukladať do cloudu. Potom vysvetlím rozdiely medzi OneDrive for Business a SharePoint, resp. kedy ktorú službu použiť. Následne ukážem ako vytvoriť alebo nahrať súbor do cloudového umiestnenia a ako s ním pracovať v online verzii Office alebo plnohodnotnom Office v počítači. Ukážem možnosti zdieľania a teamovej spolupráce na súbore vrátane prípadnej komunikácie o súbore. V závere spomeniem MS Teams a ako v ňom pracovať so súbormi uloženými v cloude.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Efektívna práca v kancelárii s Office 365 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 23.10.2018 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
23. októbra 2018
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info