Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Rôzne možnosti spracovania úloh v Office 365

23. októbra 2018 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Spracovanie úloh je pomerne častá pracovná aktivita. Aby ste v tom mali prehľad, tak v rámci rôznych služieb od Microsoftu sú dostupné rôzne možnosti spracovania úloh v Office 365. Na webinári ukážem ako sa dajú používať úlohy v MS Outlook, SharePoint, Planner alebo To-Do, príp. v MS Project. Webinár sa bude konať v utorok 23.10.2018 o 13:30 pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk.

Rôzne možnosti spracovania úloh v Office 365 – čo uvidíte

Rôzne možnosti spracovania úloh v Office 365 začnem tradičnými úlohami v Outlooku. Následne ukážem ako ich spracovať na SharePointe a prepojiť s Outlookom. Potom ukážem ako vyzerajú a používajú sa služby To-Do a Planner v Office 365. V závere stručne spomeniem aj MS Project ak by ste potrebovali riešiť komplexné spracovanie úloh vrátane ich závislostí v projekte.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Rôzne možnosti spracovania úloh v Office 365 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 23.10.2018 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
23. októbra 2018
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website