Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Komunikácia v Outlook a Skype

26. októbra 2016 @ 11:00 - 12:00

Zadarmo
Ikona Outlook

Webinár Komunikácia v Outlook a Skype for Business je určený pre koncových používateľov, ktorí využívajú emaily na komunikáciu s kolegami, klientmi alebo kamarátmi. Ukážem hlavné možnosti ako komunikácia v Outlook a Skype for Business vzájomne funguje. Rýchlu správu môžete odoslať priamo z kontaktu doručenej pošty. Taktiež ak plánujete udalosti v kalendári, tak stavy sa zobrazujú aj v Skype for Business. Okrem toho môžete Skype použiť na zdieľanie svojej pracovnej plochy ak potrebujete kolegom niečo ukázať. Webinár bude pokračovaním predchádzajúceho webinára v stredu 26.10.2016 o 11:00 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Komunikácia v Outlook a Skype – čo uvidíte?

Webinár Komunikácia v Outlook a Skype začnem možnosťami použitia Outlooku na poštu. Hlavne informácie ako využiť prílohy vo OneDrive alebo na SharePointe aby ste sa vyvarovali zbytočným verziám v počítačoch jednotlivých príjemcov. Spomeniem aj užitočné tipy ako pracovať s prioritami a oznámením o prečítaní. Ďalej si pozriete možnosti kalendára na plánovanie teamových schôdzí.
Potom ukážem ako použiť Skype for Business na okamžité správy a prečo je vhodné ich použiť. Uvidíte ako sa zobrazujú stavy používateľov ak majú niečo v kalendári. Spomeniem aj možnosti zdieľania pracovnej plochy, využitie ankety alebo bielej tabule. Vzájomné spojenie oboch aplikácii Vám poskytuje silný nástroj na teamovú komunikáciu. Spojenie so SharePointom následne prináša ešte aj lepšiu efektivitu pri práci na dokumentoch.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Komunikácia v Outlook a Skype bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 10:45) pred začiatkom webinára v stredu 26.10.2016 o 11:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaný, sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do registrovanej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 11:05
Webinár je určený pre koncových používateľov.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
26. októbra 2016
Čas:
11:00 - 12:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info