Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Využitie SharePoint v kancelárii

26. októbra 2016 @ 9:30 - 10:30

Zadarmo
Ikona SharePoint

Využitie SharePoint v kancelárii je webinár, kde si môžete pozrieť ako vyzerá SharePoint online v službe Office 365. Uvidíte ako teraz vyzerá dokumentová knižnica aj zoznam, nakoľko sa oproti predchádzajúcej verzii zmenili. Ukážem aké je využitie SharePoint v kancelárii malej firmy spolu s Office online aj Office 2016.  Webinár som pripravil na dopoludnie v stredu 26.10.2016 o 9:30 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Využitie SharePoint v kancelárii – čo uvidíte

Využitie SharePoint v kancelárii sa týka hlavne ukladania súborov v dokumentových knižniciach. Môžete tak jednoducho získať prístup k dokumentom z rôznych svojich zariadení pripojených na internet. Dokument môžete upraviť v Office online alebo v plnohodnotnom Office 2016 v počítači. Hlavná výhoda je, že súbor môže mať automaticky vytvárané verzie. Následne sa v prípade potreby môžete vrátiť k niektorému predchádzajúcemu stavu. K súborom môžete pridávať aj meta údaje v pridaných stĺpcoch.
Využitie SharePoint v kancelárii je aj vytváranie zoznamov na evidenciu údajov, ktoré zvyčajne ukladáte do Excel tabuliek. Takýto zoznam má výhodu v tom, že je dostupný z rôznych zariadení, ktoré používate. Môžete tak napr. evidovať zoznam odbornej literatúry a kolegovia si ho môžu pozrieť. Vytvorením jednoduchej webovej aplikácie môžete mať celkom zaujímavý prehľad o tom kto si knihy požičal a kto ďalší má záujem. Taktiež je zaujímavé vytvorenie napr. centrálneho kalendára. Takmer všetky tieto postupy spomeniem na webinári.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Využitie SharePoint v kancelárii bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:15) pred začiatkom webinára v stredu 26.10.2016 o 9:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre registrovaný, sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do registrovanej alebo prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 9:35
Webinár je určený pre koncových používateľov.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
26. októbra 2016
Čas:
9:30 - 10:30
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info