Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Majú animácie v prezentácii PowerPoint význam?

29. apríla 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona PowerPoint

Webinár s názvom Majú animácie v prezentácii PowerPoint význam je určený bežným používateľom aplikácie. Uvidíte ako vytvoriť animácie, upraviť ale aj vymazať. Taktiež budem hovoriť o tom kedy ich použiť a kedy už radšej nie, aby prezentácia nedostala cirkusový nádych. Naživo prenášaný webinár o využití animácie v prezentácii PowerPoint bude dopoludnia v pondelok 29.4.2019 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Animácie v prezentácii PowerPoint – čo uvidíte

Webinár animácie v prezentácii PowerPoint začnem najprv ukážkou dôležitých informácii na vytvorenie prezentácie. Patrí tam aj predloha snímky na hromadné úpravy. Potom pridám k snímkam prechody a niektorým prvkom animácie. Uvidíte ako spraviť postupné zobrazenie textu, tabuľky, vykreslenie grafu a prvkov SmartArt alebo obrázkov. V biznis oblasti je dôležité držať sa hesla menej je viac. V školstve to až tak veľmi nevadí a pre žiakov môžu byť animácie prínosné.

Možnosti sledovania webinára

Webinár animácie v prezentácii PowerPoint bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v pondelok 29.4.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová prémiová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
29. apríla 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info