Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Kedy a ako použiť Office online

apríl 29 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

V online službe Microsoft Office 365 sú okrem klientskeho balíka Office aj servery a ďalšie služby. Patrí tam aj zjednodušená verzia Office online, ktorá sa neinštaluje do PC ale používa sa v prehliadači. Je dostupná predplatiteľom Office 365 ako aj bezplatným používateľom emailov cez Outlook.com, Hotmail.com a pod. Ak máte registráciu na portáli tipy-triky.sk tak v pondelok 29.4.2019 o 13:30 uvidíte čo ponúka a ako použiť Office online.

Ako použiť Office online – čo uvidíte

Na začiatku webinára ako použiť Office online ukážem kto ho má k dispozícii, príp. ako ho získať. Potom ukážem cloudový ukladací priestor OneDrive / SharePoint, lebo bez neho Office online nebude fungovať. Následne vytvorím dokument vo Worde online, tabuľku v Exceli online a prezentáciu v PowerPoint online. Upozorním na niektoré odlišnosti medzi touto verziou a verziou v počítači – ProPlus alebo Professional (závisí to podľa typu licencie). Použiť Office online je vhodné na jednoduché typy súborov v kancelárskom prostredí ako aj v škole.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Kedy a ako použiť Office online bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v pondelok 29.4.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová prémiová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
apríl 29
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info