Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Možnosti hromadnej korešpondencie vo Worde

29. januára 2019 @ 13:30 - 14:30

Ikona Word

Microsoft Word obsahuje nástroj na vytváranie hromadnej korešpondencie. To znamená, že sa dá naraz vytvoriť veľa listov s rovnakým popisom ale rozdielnymi adresátmi, príp. ďalšími špecifickými údajmi. Týkať sa to môže napr. upomienok pre neplatičov, rozposlanie pozvánok, vytvorenie obálok alebo adresných štítkov. Webinár Možnosti hromadnej korešpondencie vo Worde sa bude konať v utorok 29.1.2018 o 13:30 pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk.

Možnosti hromadnej korešpondencie vo Worde – čo uvidíte

Na začiatku webinára Možnosti hromadnej korešpondencie vo Worde vysvetlím na aké typy dokumentov sa to dá využiť. Potom ukážem čo všetko je potrebné pripraviť, aby to vôbec fungovalo. Tj. zdroj údajov a hlavný dokument. Následne uvidíte ako zdroj s dokumentom spojiť a zobraziť z neho údaje. Uvidíte aj tipy ako spraviť napr. prispôsobené oslovenie ak je list pre ženu alebo pre muža. Zdroj údajov môže byť uložený v rôznych formátoch – v Exceli, Accesse, Worde a pod. Použiť sa to dá aj poslanie emailov, ale tam je potrebné dodržať určité zásady, aby ste si to celé zbytočne neskomplikovali v úplne inej oblasti, ktorá je tým ovplyvnená.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Možnosti hromadnej korešpondencie vo Worde bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 29.1.2019 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:33

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
29. januára 2019
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info