Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Prvý pohľad na databázu Access

28. februára 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona Access

Webinár Prvý pohľad na databázu Access je určený začínajúcim používateľom databáz. Získate vstupné informácie čo je potrebné spraviť, aby ste mohli začať databázu Access používať. Okrem znalosti používania databázovej aplikácie je to hlavne vec analýzy požiadaviek a návrh riešenia. Potom nastupuje samotná aplikácia, kde je treba vytvoriť databázové objekty – tabuľky, dotazy, formuláre a pod. Naživo prenášaný webinár Prvý pohľad na databázu Access bude dopoludnia vo štvrtok 28.2.2019 o 10:00 prístupný registrovaným používateľom portálu tipy-triky.sk.

Prvý pohľad na databázu Access – čo uvidíte

Webinár Prvý pohľad na databázu Access začnem informáciou ako je možné aplikáciu využívať. Môžete spracovávať údaje alebo vytvoriť kompletnú aplikáciu na spracovanie údajov. V prípade komplexného riešenia je treba správne navrhnúť tabuľky a ich vzťahy. Tam sa ukladajú databázové údaje. Ich spracovanie sa robí v dotazoch, koncový používateľ ich zobrazuje vo formulároch a tlač sa robí cez zostavy. Makrá a moduly automatizujú niektoré postupy. Webinár je určený začínajúcim používateľom databázy Access.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Prvý pohľad na databázu Access bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 28.2.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre prémiových a sponzorovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. februára 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info