Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Na čo je služba Power Automate v cloude

25. októbra 2023 @ 13:30 - 14:30

Ikona Power Automate

Webinár služba Power Automate v cloude je voľným pokračovaním predchádzajúceho webinára o PA Desktop. Pokiaľ potrebujete automatizovať úlohy aj keď nie ste pri počítači, alebo v noci, prípadne na základe nejakého spúšťača, tak desktop verzia nie je dostatočná. Potrebujte službu v cloude, ktorá poskytuje viac možností. Na webinári v stredu 25.10.2023 o 13:30 ukážem niektoré základné postupy aby ste získali predstavu o čom je PA v cloude. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Služba Power Automate v cloude – čo uvidíte

Služba Power Automate v cloude poskytuje oproti PA desktop okrem iného aj spúšťače a funguje aj bez vášho počítača, ktorý môže byť vypnutý. Môžete tak napr. automaticky ukladať prílohy z doručených emailov do OneDrive a zapísať to do Excelu v M365. Taktiež môžete vytvoriť vlastné upozornenie pri zmene súboru v knižnici SharePoint. Ukážem kde nájdete pripravené šablóny a ako ich môžete použiť. Spomeniem aké spúšťače môžete využiť a taktiež uvidíte niektoré základné postupy na zjednodušenie vašej práce. Webinár je určený začínajúcim používateľom služby Power Automate.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 25.10.2023 o 13:30.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
25. októbra 2023
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website