Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Získavame výsledok v Exceli rôznymi spôsobmi

28. novembra 2023 @ 10:00 - 11:00

Ikona Excel

Pri práci s Excelom sa môžete dostať k rovnakému výsledku rôznymi cestami. Niektoré sú na pár kliknutí myšou a niektoré môžu byť zdĺhavé. Všetko záleží od zadania a zručností používateľa. To znamená, že rovnaký výsledok získate napr. jednou funkciou alebo tromi inými. Rozdiel je potom v časovej náročnosti dokončenia úlohy. Na webinári v utorok 28.11.2023 o 10:00 ukážem ako získate jeden výsledok v Exceli rôznymi spôsobmi. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Výsledok v Exceli rôznymi spôsobmi – čo uvidíte

Na webinári ukážem ako môžete získať výsledok v Exceli rôznymi spôsobmi v niekoľkých modelových situáciách. Uvidíte použitie funkcií Vlookup / Xlookup, If, Ifs. Pomocou každej alebo ich kombináciou získate rovnaký výsledok. Potom uvidíte ako spraviť z postupných textových, logických a dátumových funkcií jeden veľký vzorec. Taktiež ukážem úpravu údajov pomocou vzorcov ale aj cez nástroj text na stĺpce a zoraďovanie aby ste získali vhodne rozdelené údaje. V závere ukážem ako môžete spraviť úpravu údajov pomocou jednoduchého makra ale aj obyčajným pomocným stĺpcom. Webinár je určený denným používateľom Excelu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 28.11.2023 o 10:00.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:01

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. novembra 2023
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website