Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Office online v Office 365

17. júna 2015 @ 10:00 - 11:00

Zadarmo

Office online v Office 365 umožňuje vytvárať a upravovať dokumenty, tabuľky, prezentácie a poznámky priamo cez webový prehliadač. Office online je dostupný v bezplatnom OneDrive ale aj v predplatnom Office 365. Na webinári sa budem venovať tomu v Office 365. Postupy sú takmer rovnaké medzi obidvomi verziami – bezplatnej aj platenej. V Office 365 je však OneDrive for Business, ktorý je iný ako ten bezplatný. Webinár sme pripravili na dopoludnie v stredu 17.6.2015 o 10:00 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk

Office online v Office 365 – základný popis webinára

Office online v Office 365 predvediem na pláne E3, kde ukážem ako vytvoriť nový dokument, tabuľku aj prezentáciu. V každom súbore ukážem aké sú možnosti na úpravu, nakoľko tých možností je menej ako v plnohodnotnom Office 2013. Uvidíte ako vyzerá OneDrive for Business, kde budem vytvorené súbory ukladať. Predvediem aj možnosť ako súbor z cloudu OneDrive for Business môžete otvoriť a upraviť v plnohodnotnej Office aplikácii nainštalovanej v počítači. Potom ukážem ako sa dá cloudové úložisko OneDrive využiť na prácu s emailmi v Outlook Web App. Hlavne ako sa dajú priložiť prílohy z OneDrive do nového emailu, ale aj ako prílohy z doručeného emailu uložiť do OneDrive. Ukážem aj kde nájdete možnosti zdieľania súboru, aby ste ho nemuseli posielať ako prílohu, ale len ako odkaz na jeho umiestnenie v cloude.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Office online v Office 365 bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business / Lync bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk v sponzorovanej / prémiovej úrovni zhruba pol hodinu pred začiatkom (9:30) webinára v stredu 17.6.2015. Webinár začína o 10:00.

Ak ste Lync Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Linku na Skype for Business nájdete po prihlásení sa v tomto článku
https://tipy-triky.sk/office-online-v-office-365-webinar/

.

Podrobnosti

Dátum:
17. júna 2015
Čas:
10:00 - 11:00
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info