Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Práca s Outlookom v Office 365

26. júna 2015 @ 14:30 - 15:45

Zadarmo

Práca s Outlookom v Office 365 je webinár na vyžiadanie pre účastníkov rekvalifikačného vzdelávacieho programu IT v kurze v spoločnosti Aptech Europe. Účastníci si pozrú ako pracovať s MS Outlook 2013 aj Outlook Web App v Office 365. Uvidia praktické postupy tímovej spolupráce v emailoch aj kalendári v službe Office 365 a Exchange online.

Práca s Outlookom v Office 365 – základný popis webinára

Práca s Outlookom v Office 365 využíva Exchange online. Umožňuje posielanie emailov, prácu s kalendárom, kontaktmi a úlohami. Na webinári vysvetlím ako správne používať polia príjemcov správy, prioritu správy a notifikácie o prečítaní. V kalendári ukážem ako spraviť plánovanú činnosť aj žiadosť o schôdzu. Pri žiadosti uvidíte aj plánovanie, ktoré pomôže vybrať vhodný termín pre všetkých potrebných účastníkov. Dôležité je aj vedieť správne reagovať na doručené žiadosti o schôdzu. V závere spomeniem aj niektoré tipy a triky na prácu s MS Outlook.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom konferencie Lync / Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Lync Web app alebo v plnohodnotnom Lync / Skype for Business bude k dispozícii len pre účastníkov rekvalifikačného programu IT v kurze.

Ak ste Lync Web app ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Ak Vás základný popis webinára zaujal a chceli by ste ho absolvovať, tak ma prosím kontaktujte. Pripravím termín verejného webinára alebo môžem zrealizovať webinár na vyžiadanie aj pre Vás.
Kontakt

.

Podrobnosti

Dátum:
26. júna 2015
Čas:
14:30 - 15:45
Cena:
Zadarmo
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Aptech Europe
Webstránka:
http://itvkurze.sk/