Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Outlook a Skype, využívate ich na komunikáciu?

27. apríla 2017 @ 14:00 - 15:00

Ikona Outlook

K teamovej spolupráci okrem vytvárania a úpravy dokumentov v teame patrí aj efektívna komunikácia. Ak máte Office 365, tak stačí začať používať Outlook a Skype spoločne. Na bežné emaily a plánovanie termínov v kalendári je to Outlook. Na rýchle správy, telefonovanie a online stretnutia je to Skype for Business Na webinári vo štvrtok 27.4.2017 o 14:00 uvidíte ako Outlook a Skype využívať na efektívnu zjednotenú komunikáciu.

Outlook a Skype sa používajú spoločne – čo uvidíte

Na webinári Outlook a Skype ukážem ich vzájomné prepojenie na komunikáciu. Najprv uvidíte zopár tipov ako vhodne pracovať s poštou. Následne sa presuniem do kalendára a vysvetlím prečo je dôležité ho používať na svoje aktivity a ako to ovplyvňuje plánovanie teamových stretnutí. Ukážem aj plánovanie zdrojov – zasadačky alebo dataprojektora. Potom sa presuniem do Skype for Business kde uvidíte ako pracovať s kontaktmi podľa toho aký majú stav. Ten je ovplyvňovaný podľa kalendára v Outlooku. Kontaktom môžete poslať rýchlu správu, zatelefonovať alebo spraviť video hovor a online stretnutie. Termín takejto online schôdze nastavujete v Outlooku. Takže Outlook a Skype je vhodné používať spoločne. 😉

Možnosti sledovania webinára

Webinár Outlook a Skype bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 27.4.2017 o 14:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 14:05

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
27. apríla 2017
Čas:
14:00 - 15:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
www.tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website