Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Spracovanie tabuľkových údajov v Exceli

25. mája 2017 @ 10:00 - 11:00

Ikona Excel

Spracovanie tabuľkových údajov v Exceli je každodenná úloha jeho používateľov. Medzi veľmi časté úkony patria možnosti formátovania, výpočtov ale aj prípravy údajov z iných zdrojov. Na webinári ukážem dva spôsoby formátovania tabuliek, niekoľko spôsobov ako spraviť v tabuľke základné výpočty a ako pripraviť údaje z iného zdroja. Webinár spracovanie tabuľkových údajov v Exceli som pripravil na dopoludnie vo štvrtok 25.5.2017 o 10:00 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Spracovanie tabuľkových údajov v Exceli – čo uvidíte

Na webinári Spracovanie tabuľkových údajov v Exceli najprv ukážem tradičné spôsoby formátovania tabuľky. Potom uvidíte možnosť formátovať ako tabuľku, aby ste si tieto dva spôsoby mohli porovnať. K tabuľke pridám aj základné výpočty, ktoré sa dajú spraviť niekoľkými spôsobmi. Jeden z nových spôsobov je nástroj rýchla analýza. Ten obsahuje okrem výpočtov aj formátovacie možnosti. V závere ukážem ako pripraviť údaje z iného zdroja, ktoré potrebujete spracovať v Exceli.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Spracovanie tabuľkových údajov v Exceli bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára vo štvrtok 25.5.2017 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:05

Webinár je určený pre bežných používateľov ako aj pracovníkov zodpovedných za rozhodovanie o nákupe služieb.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.
Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
25. mája 2017
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info