Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Použitie štýlov v dlhých dokumentoch

27. júna 2017 @ 13:30 - 14:30

Ikona Word

Použitie štýlov v dlhých dokumentoch vo Worde je potrebné pre každého kto píše texty dlhšie ako 3-4 strany. Patria tam rôzne školské práce, diplomové, bakalárske ale aj rôzne metodiky, postupy, brožúry, návody a pod. Ak používate štýly nadpisov tak môžete v dokumente na tri kliknutia myšou vytvoriť obsah. Taktiež dodatočné úpravy formátu sú jednoduché. Zmena formátu (štýlu) na jednom mieste spôsobí zmenu v celom dokumente kde je štýl použitý. Výrazne to zjednodušuje formátovanie. Na webinári v utorok 27.6.2017 o 13:30 uvidíte ako použitie štýlov v dlhých dokumentoch uľahčuje formátovanie.

Použitie štýlov v dlhých dokumentoch – čo uvidíte

Na webinári použitie štýlov v dlhých dokumentoch najprv spomeniem čo sa zvyčajne v dlhých dokumentoch nachádza a aké bežné chyby robia používatelia pri ich vytváraní. Potom spomeniem ako začať s dlhým dokumentom. Následne prakticky predvediem ako použiť štýly nadpisov a ako ich dodatočne zmeniť. Uvidíte aj možnosti riadkovania a prácu s odsekmi. Vytvorím aj obsah dokumentu na tri kliknutia myšou a jeho aktualizáciu.
Spravím aj pokročilé číslovanie strán tak, aby napr. prvých 5 strán bolo bez čísla a od šiestej sa začínalo číslom 7. Toto sa robí pomocou sekcii. Pridám aj poznámky pod čiarou a bibliografiu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Použitie štýlov v dlhých dokumentoch bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 27.6.2017 o 13:30.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:35

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
27. júna 2017
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info