Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Čo ponúka OneDrive na prácu so súbormi

27. júna 2017 @ 10:00 - 11:00

Ikona OneDrive for Business

OneDrive na prácu so súbormi môžete využiť v podnikovom Office 365 ale aj v bezplatnej verzii OneDrive. Obidve služby umožňujú ukladať súbory, aby ste ich mali dostupné v rôznych zariadeniach pripojených na internet – v pracovnom PC, notebooku, tablete a pod. Súbory je možné aj zdieľať s inými používateľmi. Úpravy sa dajú robiť v klientskom Office v počítači alebo cez Office online, ktorý je v cloude dostupný. Webinár čo ponúka OneDrive na prácu so súbormi som pripravil na dopoludnie v utorok 27.6.2017 o 10:00 a bude prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Čo ponúka OneDrive na prácu so súbormi – čo uvidíte

Na webinári Čo ponúka OneDrive na prácu so súbormi ukážem ako vyzerá OneDrive a OneDrive for Business. Potom v tom podnikovom predvediem ako sa dajú pridať súbory, ako ich organizovať do priečinkov a kopírovať/presúvať. Potom stručne popíšem možnosti využitia Office online, kde sú dostupné Word online, Excel online, PowerPoint online a OneNote online. Môžete ich využiť na jednoduché úpravy súboru priamo v prehliadači. Ak je súbor zdieľaný, tak úpravy môže robiť aj viac používateľov naraz.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Čo ponúka OneDrive na prácu so súbormi bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business (Lync). Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business (Lync) bude k dispozícii pre sponzorovaných a prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 27.6.2017 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie


Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je len pre sponzorovaný a prémiový prístup. Zaregistrujte sa prosím do prémiovej úrovne, alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia


Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:05

Webinár je určený pre bežných používateľov ako aj pracovníkov zodpovedných za rozhodovanie o nákupe služieb.

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť najnovší Internet Explorer, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

.

Podrobnosti

Dátum:
27. júna 2017
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info