Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť sa už konala.

Používate Teams na tímovú spoluprácu?

23 augusta @ 13:30 - 14:30

Ikona Microsoft Teams

Aj v malých firmách a tímoch je dôležitá tímová spolupráca – komunikácia s kolegami a práca na zdieľaných súboroch. Aplikácia Microsoft Teams poskytuje komunikáciu s jedným kolegom, viacerými alebo publikovanie informácií v tímových kanáloch. Na webinári s názvom Používate Teams na tímovú spoluprácu? ukážem základné možnosti čo môžete v Teams robiť. Pozriete si to naživo v stredu 23.8.2023 o 13:30. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Teams na tímovú spoluprácu – čo uvidíte

Na webinári ukážem ako použijete Teams na tímovú spoluprácu. Uvidíte ako komunikovať s jedným a viacerými kolegami pomocou chatu, ale aj iným spôsobmi. Z písania môžete prejsť na telefonát, video hovor aj zdieľanie obrazovky. Potom uvidíte čo sú tímy a kanály kde môžete publikovať informácie a prečo by ste to mali robiť. V Teams môžete pracovať aj s cloudovými súbormi. Tie z Office sa dajú v aplikácii aj upravovať. Spomeniem aj možnosť ako vytvoriť online schôdzu s jej niektorými nastaveniami. Webinár je určený začínajúcim používateľom Teams.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v stredu 23.8.2023 o 13:30.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
23 augusta
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic) + Google Map
Zobraziť webstránku Miesto udalosti

Organizátor

Peter Belko
Zobraziť webstránku Organizátor