Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Poznáte Planner a To Do v Microsoft 365?

12. decembra 2023 @ 13:30 - 14:30

Ikona Office 365

Ak ste aktívny používateľ Outlooku, tak asi poznáte a využívate aj úlohy. Tieto sú v rámci projektu jedného Outlooku riešené cez službu To Do v predplatnom Microsoft 365. Používate ich hlavne na svoje úlohy, ktoré musíte postupne realizovať a nepotrebujete z nich robiť žiadny plán s nadväzujúcimi úlohami. V prípade, že potrebujete jednoduchý plán, tak máte k dispozícii Planner, ktorý je taktiež v predplatnom M365. Na webinári v utorok 12.12.2023 o 13:30 ukážem na čo môžete použiť Planner a To Do v Microsoft 365. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Planner a To Do v Microsoft 365 – čo uvidíte

Planner a To Do v Microsoft 365 používate hlavne na organizovanie úloh a jednoduché plánovanie. V prípade, že potrebujte rozsiahlejší plán, tak je na to aplikácia MS Project 365 / 2021. V To Do vytvárate úlohy s dátumom začatia a ukončenia, ktoré postupne realizujete. Ak ich zrealizujete, tak úlohu označíte ako dokončenú. Môžete si tak prezerať ako napredujete pri ich realizácii.

V prípade Plannera vytvárate podrobnejšie úlohy ako v To Do. Slúži na usporadúvanie tímovej práce v jednotlivých plánoch do ktorých vkladáte príslušné úlohy. Tie môžete mať v kontajneroch / sektoroch podľa rôznych oblastí. Úlohy môžete priradiť členom tímu. Dajú sa dopísať aj poznámky, kontrolný zoznam a priložiť prílohy. Zaujímavé sú aj možnosti zobrazení a filtrovanie podľa rôznych kľúčov – termín dokončenia, priorita a pod. Na webinári si pozriete ako môžete začať používať obidve služby.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 13:15) pred začiatkom webinára v utorok 12.12.2023 o 13:30.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 13:31

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2023
Čas:
13:30 - 14:30
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website