Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Viete čo je predloha snímky v PowerPointe?

12. decembra 2023 @ 10:00 - 11:00

Ikona PowerPoint

Ak často vytvárate rôzne prezentácie alebo ich šablóny, tak by ste mali poznať niektoré postupy na zjednodušenie ich tvorby. V aplikácii je špeciálne zobrazenie predlohy, kde môžete robiť hromadné zmeny vzhľadu a niektorých nastavení. Viete tak zmeniť farbu všetkých nadpisov na jednom mieste namiesto na každej snímke. Na webinári v utorok 12.12.2023 o 10:00 ukážem čo je predloha snímky v PowerPointe. Zúčastniť sa môžete ak ste sa registrovali v sponzorovanej alebo prémiovej úrovni tohto portálu.

Čo je predloha snímky v PowerPointe

Na webinári ukážem čo je predloha snímky v PowerPointe a aké zmeny môžete robiť. Najčastejšie môžete zmeniť veľkosť, rez a farbu písma ako aj typ odrážky. Potom môžete meniť veľkosti zástupných objektov a ich vzhľad. Na jednom mieste môžete vložiť aj logo, ktoré sa zopakuje na všetkých snímkach alebo len v niektorých rozloženiach. Tie môžete vytvoriť taktiež a budete ich mať dostupné v ponuke nová snímka ako aj v ponuke rozloženia. V závere ešte ukážem niektoré možnosti nastavenia prezentácie – časovanie, prechody a možnosti počas prezentovania.

Možnosti sledovania webinára

Webinár bude realizovaný prostredníctvom MS Teams. Prepojenie na jeho zobrazenie v MS Teams Web app alebo v plnohodnotnom Teams tu bude k dispozícii pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 12.12.2023 o 10:00.

Na webinár sa prihlásite cez prepojenie nižšie

Ďalší obsah článku – prepojenie na prístup k webináru cez MS Teams je pre sponzorovaných / prémiových používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:01

Ak ste MS Teams Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač Chrome alebo MS Edge. Obidva ponúkajú možnosť pripojiť sa cez webovú aplikáciu aj cez počítačovú. Stačí kliknúť na príslušné tlačidlo – odporúčam použiť webovú ak nemáte inštalovanú a konfigurovanú plnohodnotnú počítačovú aplikáciu. Stručný popis je v článku https://tipy-triky.sk/ako-sa-zucastnit-webinara-cez-teams/

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
12. decembra 2023
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website