Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Pozrite si MS Teams, nasledovníka Skype

29. mája 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona Microsoft Teams

Používatelia Office 365 majú k dispozícii niekoľko nástrojov na tímovú spoluprácu a komunikáciu. Doteraz sa primárne komunikovalo cez rýchle správy pomocou Skype for Business. Microsoft ale priniesol novinku – MS Teams. Aplikácia je náhradou za Skype for Business a vie robiť to čo Skype a aj niečo navyše. Treba si len zvyknúť na nové prostredie. Preto som pripravil webinár Pozrite si MS Teams, ktorý bude prenášaný online v stredu 29.5.2019 o 10:00.

Pozrite si MS Teams, nasledovníka Skype – čo uvidíte

Webinár Pozrite si MS Teams bude paradoxne prenášaný cez Skype for Business. 😉 To preto, aby ste sa najprv zoznámili s tým čo Teams ponúka a vedeli ho použiť. Následne začnem postupne budúce webináre realizovať cez Teams. Ukážem ako vyzerá prostredie aplikácie a čo sa kde nachádza. Potom uvidíte ako používať verejnú komunikáciu v kanáloch. Ukážem aj možnosti privátnej komunikácie tak, ako to bolo v Skype. Okrem toho sa dá pracovať aj so súbormi čo ukážem v závere webinára.

Možnosti sledovania webinára

Webinár Pozrite si MS Teams, nasledovníka Skype bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v stredu 29.4.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
29. mája 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, , , ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
View Miesto udalosti Website

Organizátor

Peter Belko
View Organizátor Website