Nahrávam Udalosti

« Všetky Udalosti

  • Táto udalosť už prebehla.

Ako použiť vlastné štýly vo Worde

28. mája 2019 @ 10:00 - 11:00

Ikona Word

Webinár s názvom Ako použiť vlastné štýly vo Worde je určený autorom dlhších textových dokumentov ako sú bakalárske alebo diplomové práce, metodiky, návody, postupy a pod. Uvidíte ako použiť vstavané štýly nadpisov a dôvody, prečo je niekedy potrebné použiť vlastné štýly vo Worde. Naživo prenášaný webinár o používaní štýlov na formátovanie dlhšieho dokumentu bude dopoludnia v utorok 28.5.2019 o 10:00 prístupný používateľom portálu tipy-triky.sk.

Ako použiť vlastné štýly vo Worde – čo uvidíte

Webinár Ako použiť vlastné štýly vo Worde začnem informáciou ako by sa to robiť nemalo, tj. bez štýlov. Potom ukážem ako použiť vstavané štýly nadpisov a ako ich upraviť podľa potreby. Následne vytvorím vlastný štýl z iného štýlu, ktorý nebude obsahovať číslovanie a bude sa taktiež zobrazovať v obsahu dokumentu, ktorý vytvorím tromi kliknutiami myšou na začiatku textu. Ukážem aj ako nahradiť normálny štýl svojim vlastným štýlom a prečo je to dobré. V závere spomeniem aj použitie bibliografie na konci dokumentu.

Možnosti sledovania webinára

Webinár ako používať vlastné štýly vo Worde bude realizovaný prostredníctvom konferencie Skype for Business. Linka na jeho zobrazenie v Skype Web app alebo v plnohodnotnom Skype for Business bude k dispozícii pre registrovaných používateľov portálu tipy-triky.sk zhruba 15 minút (od 9:45) pred začiatkom webinára v utorok 28.5.2019 o 10:00.

Do konferencie sa prihlásite cez linku nižšie

Ďalší obsah článku – linka na prístup k webináru cez Skype for Business je pre registrovaných používateľov portálu. Zaregistrujte sa prosím alebo nás kontaktujte ako získať sponzorovaný prístup. Ďakujeme.

Prihlásenie alebo Nová registrácia

Začíname po príchode účastníkov – najneskôr o 10:03

Ak ste Skype Web App ešte nepoužívali, tak je vhodné použiť moderný internetový prehliadač, aby ste mali aj zvuk. Pri prvom použití sa môže do prehliadača doinštalovať doplnok. Postup ako sa pripojiť je v texte aj videu v článku https://tipy-triky.sk/online-skolenie-absolvovat-jednoducho/.

Poteší ma aj spätná väzba a námety na ďalšie webináre (články, video návody). Stačí napísať na info @ tipy-triky. sk alebo využiť kontaktný formulár.

Ďakujem a prajem príjemné sledovanie.

Podrobnosti

Dátum:
28. mája 2019
Čas:
10:00 - 11:00
Udalosť Kategória:
Udalosť Značky:
, ,
Webstránka:
tipy-triky.sk

Miesto udalosti

On-line
Slovakia (Slovak Republic)
Webstránka:
tipy-triky.sk

Organizátor

Peter Belko
Webstránka:
www.belko.info